ZABIEGI NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO

Korekcja – wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim ciele w bardzo różnorodnych stężeniach. Jedną z głównych jego cech jest nawodnienie tkanek, dzięki wiązaniu wody. Cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają z upływem lat. Korekcja zmarszczek polega na udostępnieniu innego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócił satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek zwykłej ekspresji twarzy. Kwas hialuronowy może związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Z tego właśnie powodu kwas hialuronowy jest stosowany w produktach kosmetycznych, jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających. Kwas hialuronowy otrzymywany w warunkach laboratoryjnych stał się przełomem w medycynie estetycznej.

Iniekcje z kwasu hialuronowego są do tej pory najbezpieczniejszą i najczęściej stosowaną metodą wypełniania zmarszczek, która przywróci skórze młody wygląd.

Korekcja zmarszczek materiałem hialuronowym są bardzo skuteczne; dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy tylko raz w życiu pacjenta. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Po tym czasie korekcje zmarszczek należy powtórzyć, nie wiąże się to z żadnych ubytkiem zdrowia pacjenta. Korekcja zmarszczek wykonana kwasem hialuronowym jest całkowicie bezpieczną metodą ingerencji w organizm człowieka.

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą znanąsubstancją nawilżającą

Cennik:

1 ampułka 800zł 900 zł (Restylan, Surgiderm, Juvederm, Matridex - różne gęstości na różne efekty) 

Powiększanie ust

Piękne usta są jednym z najważniejszych atutów kobiecej urody, dlatego tak istotne jest by miały idealny, pełny kształt. W naszym salonie proponujemy Państwu zabiegi ust dzięki którym możliwe jest ich powiększenie, delikatna zmiana kształtu, a nawet podniesienie opadających kącików. Wykonując korektę ust należy sugerować sie ich naturalnym wyglądem. Powinna to być delikatna, upiększająca zmiana, a nie drastyczny, inwazyjny zabieg. Korekte ust mogą wykonywać kobiety w każdym wieku, gdyż mają one różnorodne problemy i oczekiwania związane ze swoim wyglądem. Rozwiązaniem problemu jest kwas hialuronowy, który przywraca pacjentkom piękny uśmiech.

Aplikowanie kwasu hialuronowego daje wyraźny efekt: usta są zdecydowanie bardziej nawilżone; odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie ich objętości wpływa również na zanik zarówno małych, jak i tych większych zmarszczek wokół ust, co skutkuje efektem ogólnego odmłodzenia.

Powiększanie ust - zabieg:

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod modelowania wyglądu jest powiększanie ust i poprawianie ich konturu. Powiększanie ust może być wykonywane bez względu na wiek pacjenta. Młode kobiety oraz mężczyźni pragną zazwyczaj uwypuklić zbyt małą, górną lub dolną wargę W różnym wieku „pojawiają się inne powody zmiany wyglądu ust. Młodsze kobiety po prostu chcą mieć większe i pełniejsze usta. W późniejszych okresach życia dokonuje się zazwyczaj korekt, mających na celu niwelowanie procesu starzenia się ust.
Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych.

W dniu, w którym wykonywany będzie zabieg, powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała, np. w saunie lub solarium oraz intensywnego wysiłku fizycznego maj to na celu uzyskanie jak najlepszego efektu końcowego.

Przebieg zabiegu modelowania ust

Z racji wrażliwości ust proponujemy pacjentom znieczulenie przy pomocy kremu znieczulającego około 40 minut przed zabiegiem.Aplikowany jest preparat powstały na bazie kwasu hialuronowego za pomocą specjalistycznej ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły.

Możliwości korekcji ust:

modelowanie konturu
zwiększanie objętości
niwelowanie zmarszczek wokół ust
Po zabiegu:

efiej więcej trzy dni po zabiegu nie należy wystawiać ust na promieniowanie słoneczne oraz ciepło. Zalecenia te mają na celu optymalizacją efektów zabiegu. Po ostrzyknięciu mogą wystąpić reakcje zapalne tj. rumień, obrzęk i zaczerwienienie Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują w ciągu kilku dni.

Przeciwwskazania:

ciąża
karmienie piersią
uaktywniona opryszczka
choroby immunologiczne
bliznowiec
Cennik:

Cena usługi uzależniona od rodzaju korekcji, ustalana przez lekarza w trakcie konsultacji, oscylująca w granicach 800zł 1200zł

Konsultacja lekarska gdy nie zostanie wykonany zabieg 70 zł (przy wykonaniu zabiegu konsultacja w cenie) 

Wolumetryczne odmładzanie twarzy.

Polega na przywracaniu utraconej objętości i poprawie zarysu twarzy. Zabieg daje zbliżone efekty do liftingu tradycyjnego bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji. Zaleta to trwały, szybki i spektakularny efekt. Efekty implantu utrzymuje sie 18-24 mies. Bezpośrednio po zabiegu mozna wróciĆ do normalnego życia, wchłaniający sie implant zapewnia doskonałe nawilżenie otaczających tkanek dajac efekt wypoczętej i zdrowej skóry.

Wskazania do zabiegu:

uwydatnienie kości policzkowych
wypełnienie zagłębień w okolicach skroni
modelowanie podbródka
modelowanie policzków
Miękki lifting twarzy.

To zabieg kwasem hialuronowym wykonywany za pomocą specjalnej kaniuli pozwalający na uniesienie opadających tkanek twarzy. Zaletą zabiegu jest spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów w ciągu krótkotrwałego komfortowego zabiegu.

Wykonujemy również korekty nieudanych zabiegów medycyny estetycznej.

Zapraszamy serdecznie.
keratynowe prostowanie włosów
- włosy do ramion 250 zŁ
- włosy do łopatek 300 zł
- włosy długie 350 zł

żelowe paznokcie na tipsie 80 zł

przedłużanie rzęs metodą 1:1 by VICTORIA BECKHAM 120 zł
odmładzamy falą radiową zabieg na całą twarz i szyję 200 zł
 
W naszym salonie nie tylko skorzystasz z profesjonalnej usługi lecz miło spędzisz czas.

Zapraszamy.

Plac króla Zygmunta Starego 17 (I piętro)już niebawem mapka dojazdu