LECZENIE SKÓR TRĄDZIKOWYCH POSPOLITY, RÓŻOWATY

Trądzik to problem, dotyczący nie tylko nastolatków lecz również osób w dojrzałym wieku. Istnieje bardzo wiele metod leczenia, ale ich skuteczność bywa różna. Metody wiążące się z doustnym przyjmowaniem leków działają na trądzik, ale jednocześnie negatywnie wpływają na wątrobę. Stosowanie leków na powierzchni skóry nie zapewnia ich dostatecznej penetracji w jej głąb, a co za tym idzie skuteczność terapii jest ograniczona.

Dzięki zabiegowi leczenia trądziku za pomocą urządzenia IPL dostępnego w naszym salonie można skutecznie poradzić sobie problemem trądziku.

Poddając się zabiegowi zyskasz:

jedwabiście gładką i zdrową cerę - bez szpecących krostek i wyprysków
komfort i pewność siebie - nie będziesz się już krępował w żadnej sytuacji
oszczędność czasu i pieniędzy - koniec z drogimi kremami i niekończącymi się wizytami w aptece 
Zabieg fotooczyszczania-leczenia trądziku w naszym salonie jest skuteczny - energia fal IPL zabija bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych. Następuje zmniejszenie ukrwienia gruczołów łojowych wypełnionych wydzielinami barwnikowymi bakterii acnegennych, a więc zahamowana zostaje produkcja i wydzielanie się sebum.Dzialanie lasera powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobiega powstawaniu nowych (działanie bakteriobójcze, odkażające).

Precyzyjnie dobrana wiązka światła wnika w głąb skóry i działając na gruczoły łojowe ogranicza produkcję sebum i zmniejsza ukrwienie gruczołów łojowych.

W trakcie zabiegów dochodzi do zmniejszenia się śladów oraz blizn potrądzikowych i znaczna poprawa stanu skóry.

Poprawa stanu skóry juz po pierwszym zabiegu!

Spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu tą metodą trądziku ze zmianami ropnymi.

Laseroterapia jest też nieoceniona w pielęgnacji cery łojotokowej i zapobieganiu powstawania trądziku.

Zabieg jest bezpieczny - zabiegi wykonywane przy pomocy IPL nie naruszają delikatnej struktury skóry i nie powodują długotrwałych uszkodzeń otaczających tkanek. Zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia.

Poziom odczuwania bólu podczas zabiegu jest minimalny, ponieważ końcówka IPLa jest chłodzona do temperatury -5°C, dodatkowo nakładany jest żel chłodzący. Większość pacjentów albo w ogóle nie czuje bólu albo porównuje ból podczas zabiegu do delikatnych uszczypnięć.

Przed pierwszym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja oraz wywiad wykluczający wszelkie przeciwwskazania do zabiegu. Następnie wykonywana jest bezplatna próba laserowa, która ma na celu dobranie odpowiednich parametrów IPL-a. Jeśli nie występuje niepożądana reakcja skóry na IPL od razu przeprowadzany jest zabieg.

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk, strupki, zciemnienie albo zasinienie skóry. Uzależnione jest to od ilości, wielkości i głębokości zmian. Tego typu zmiany są krótkotrwałe i w większości przypadków ustępują po kilku dniach, niekiedy mogą utrzymywać się do półtora tygodnia.

laserowe leczenie tršdziku w Łodzi
Ile zabiegów ?

Ilość zabiegów jest w dużej mierze uzależniona od stanu skóry, ilości i głębokości zmian oraz od predyspozycji pacjenta. Z reguły przy zaawansowanym trądziku wykonujemy serię 3-5 zabiegów.

Korzystnie jest przeprowadzic pierwsze dwa zabiegi co 3 tygodnie, nastepne co 5-6 tygodni.

Wydłużenie przerwy między zabiegami nie osłabia efektow.

Porada.

Chorzy z trądzikiem różowatym powinni unikać jedzenia bardzo gorących, pikantnych potraw, unikać picia gorącej, mocnej herbaty czy kawy oraz alkoholu. Wszystkie wymienione czynniki nasilają i tak już zaburzoną grę naczyniowo-ruchową i zaostrzają przebieg choroby. Poza tym skóra z trądzikiem różowatym wymaga używania bardzo delikatnych, łagodnych kosmetyków. Kremy powinny być pozbawione barwników i substancji zapachowych.
.
keratynowe prostowanie włosów
- włosy do ramion 250 zł
- włosy do łopatek 300 zł
- włosy długie 350 zł

żelowe paznokcie na tipsie 80 zł.

przedłużanie rzęs metodą 1:1 by VICTORIA BECKHAM 120 zł
odmładzamy falą radiową zabieg na całą twarz i szyję 200 zł
 
W naszym salonie nie tylko skorzystasz z profesjonalnej usługi lecz miło spędzisz czas.

Zapraszamy.

Plac króla Zygmunta Starego 17 (I piętro)już niebawem mapka dojazdu