BOTOX

Toksyna botulinowa jest wykorzystywana w medycynie estetycznej przede wszystkim jako preparat wygładzający zmarszczki mimiczne oraz w leczeniu nadpotliwości dłoni, stóp i pach. Stosowany również w schorzeniach neurologicznych związanych z kurczami mięśni, tikami, leczeniu zeza i kurczu powiek. Botox podany w odpowiednią okolicę czoła i karku może nas uwolnić od migreny.

Botox rozluźnie mięśnie mimiczne twarzy w wyniku czego dochodzi do ich zaniku.

U osób z żywą mimiką twarzy zmarszczki te pojawiają sie juz w młodym wieku. Z upływem czasu utrwalają się i stają się zmarszczkami statycznymi. Botoks blokuje te ruchy mimiczne poprzez blokowanie odpowiednich mięśni które marszczą dany obszar skóry. Przy zmarszczkach już utrwalonych, głębokich często zachodzi konieczność wypełnienia ich kwasem hialuronowym (np. Restylane, Surgiderm).

Botox stosuje się w usuwaniu zmarszczek:

poprzecznych czoła
między brwiami – tzw. „lwie zmarszczki”
wokół oczu – tzw. „kurze łapki”
wokół ust
powiece dolnej
szyi
Zabieg wstrzykiwania botoxu wykonuje u nas dyplomowany lekarz specjalista, jeden z łódzkich autorytetów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Wykonujemy również korekty nieudanych zabiegów medycyny estetycznej.

Przebieg zabiegu:

Botox jest aplikowany przy użyciu bardzo cienkiej igły w okolicę zmarszczek. Zabieg nie jest bolesny i praktycznie nie wymaga znieczulenia natomiast dla osób szczególnie wrażliwych oferujemy znieczulenie (w cenie zabiegu) za pomocą kremu, podawane na godzinę przed zabiegiem. Niewielka ilość botuliny wstrzykuje się w kilka miejsc. Zabieg trwa 15-30 minut. Jak po każdej iniekcji igłą, tak samo w przypadku botoxu mogą zdarzyć się drobne zasinienia w miejscu podania, ustępujące po kilku dniach i dające się ukryć makijażem.

Działanie:

Botox działa juź po 2-3 dniach od aplikacji. Pełen efekt następuje po 7-10 dniach. Działanie jest długotrwałe od 6 do nawet 10 miesięcy w zależności od indywidualnych cech pacjenta. Po tym okresie gdy całkowicie juz botox przestanie działać zabieg należy powtórzyć. Jeśli pacjent odstąpi jednak od powtórzenia zabiegu, to nawet po jednej wykonanej sesji odnosi wiele korzyści. Przez co najmniej 6 miesięcy nie miał możliwości wykonywać ruchów mimicznych przez co skóra odpoczęła, zregenerowała się częściowo dlatego wygląda dużo młodziej,zmarszczki są płytsze nawet bez kolejnych powtórzeń. Gdy stosuje się botox cyklicznie, okres jego działania jest często dłuższy. Zabieg można powtarzac co 6-8 miesięcy dowolną ilość razy, natomiast nie częściej niż co 3 miesiące. Klienci chętnie wracają na ten niedotkliwy zabieg dający szybkie i długotrwałe efekty.

Botox również ma zastosowanie w leczeniu potliwości dłoni,stóp i pach. Odpowiednio podany hamuje pracę gruczołówpotowych. Po zaaplikowniu potliwość ustępuje podobnie jak w przypadku działania na zmarszczki od 6 do 10 miesięcy.

Zabieg iniekcji botoksu wykonuje u nas dyplomowany lekarz specjalista, jeden z łódzkich autorytetów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Wykonujemy również korekty nieudanych zabiegów medycyny estetycznej. 

Cennik :

W leczeniu zmarszczek jedna okolica 500 zł *

* (1 okolica to np: lwia zmarszczka, kurze łapki ,czoło, uniesienie brwi itp.)

W leczeniu potliwości ceny zalezne są od ilośći iniekcji, ustalane są na miejscu przez lekarza, orientacyjna cena np. za pachy 1500 zł.

Konsultacja lekarska (gdy nie zostanie wykonany zabieg) 60 zł

(przy wykonaniu zabiegu konsultacja w cenie) 

Zapraszamy serdecznie.
.
keratynowe prostowanie włosów
- włosy do ramion 250 zł
- włosy do łopatek 300 zł
- włosy długie 350 zł

żelowe paznokcie na tipsie 80 zł.

przedłużanie rzęs metodą 1:1 by VICTORIA BECKHAM 120 zł
odmładzamy falą radiową zabieg na całą twarz i szyję 200 zł
 
W naszym salonie nie tylko skorzystasz z profesjonalnej usługi lecz miło spędzisz czas.

Zapraszamy.

Plac króla Zygmunta Starego 17 (I piętro)już niebawem mapka dojazdu